Blog

MARKA TIKKURILA ZDOBYWA KOLEJNE NAGRODY!

06 styczeń 2014 Kategoria 1

Laur Konsumenta dla Tikkurila

Wyróżnienia w kategoriach „Farby” oraz „Impregnaty do drewna”

W XI edycji ogólnopolskiego plebiscytu Laur Konsumenta, po raz kolejny uhonorowano markę Tikkurila. Tym razem produkty Tikkurila zdobyły Złoty Laur Konsumenta w kategorii „Farby” oraz Srebrny Laur Konsumenta w kategorii „Impregnaty do drewna”.

Marka Tikkurila już kilkukrotnie była wyróżniania w ramach plebiscytu Laur Konsumenta – między innymi w ubiegłorocznej edycji otrzymała godło Laur Konsumenta Lider Dekady 2004-2014 (przyznawane jako ukoronowanie sukcesów odnoszonych w plebiscycie).

TYTUŁ BRĄZOWEJ BUDOWLANEJ MARKI ROKU

W tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku, Tikkurila zdobyła tytuł Brązowej Budowlanej Marki Roku w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne” oraz wyróżnienie, jako Marka Przyjazna Fachowcom. Ranking Budowlana Marka Roku - jedno z największych i najważniejszych badań tego typu w Polsce – wskazuje pozycję marek w opinii fachowców. Tegoroczna edycja jest już jego XI odsłoną. Klasyfikacja tworzona jest w oparciu o niezależne badania rynkowe realizowane przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Najlepsze marki wskazywane są spontanicznie przez wykonawców w drodze telefonicznych wywiadów CATI pod kątem trzech kryteriów: marki materiałów budowlanych, które stosują najczęściej; marki, które wyróżniają się jakością w porównaniu do konkurencji; produkty, których cena ma najlepszą relację do jakości.

Na podstawie najnowszego badania, marka Tikkurila została uhonorowana tytułem Marki Przyjaznej Fachowcom oraz Brązowej Budowlanej Marki Roku w kategorii „Farby dekoracyjne”. Ofertę Tikkurila wyróżnia niezwykle szeroki wachlarz proponowanych produktów do różnych zastosowań oraz dbałość o ich najwyższą jakość, czego wyrazem są między innymi ekologiczne receptury oraz doskonałe parametry użytkowe.

Ostatnio zmieniany wtorek, 08 wrzesień 2015 09:39
Rekiny-admin

Fusce adipiscing viverra auctor. Integer lacinia blandit est, vitae dapibus justo facilisis consectetur. Praesent lacinia, ante sed tempus convallis.accumsan magna, nec sagittis odio augue id velit.

Strona: themewing.com/


Rozsuwane zamówienie

Złóż zamówienie

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie, kliknij przycisk poniżej

Zamówienia online

WhatsappIcon

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Nowość! Najwyższej klasy farby holenderskie Ralston. Skorzystaj z oferty!

Sprawdź

 

 

Dane kontaktowe

ALFA Hurtownia Farby

74 867 43 95

alfa.farby@poczta.internetdsl.pl

www.alfa.klodzko.pl

Upusty, nie promocje

Działamy na niezmiennych upustach, a nie na chwilowych promocjach. 
stopka2

zobacz

Wspierają nas

logorekiny