TIKKURILA

TIKURILLA

Przyjazna dla otoczenia i zdrowia użytkownika.

logo-tikkurila

Firma z wieloletnim doświadczeniem, założona 14 sierpnia 1862 w Finlandii. Działa od 150 lat i dalej utrzymuje jedną z głównych pozycji na rynku farb w krajach Nordyckich, Rosji i wybranych krajach Europy Wschodniej.

Farby Tikkurila są profesjonalnym rozwiązaniem w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, również drewnianej. Produkty są tworzone, aby były proste w stosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Jako pierwsza otrzymała certyfikat zarządzania ochroną środowiska przyznawany producentom farb. W ofercie firmy znajdują się farby dla alergików rekomendowane przez PTA. Produkty nie zawierają substancji toksycznych ani rakotwórczych. Także pigmenty używane w systemie kolorowania Avatint produkowane są zgodnie z najwyższymi wymaganiami ekologicznymi.

Farby do wnętrz Tikkurila Optiva otrzymały właśnie certyfikat EU Ecolabel za minimalną zawartość LZO - lotnych zwiazków organicznych.

Firma Tikkurila produkuje farby i powłoki malarskie przeznaczone zarówno dla majsterkowiczów, profesjonalnych malarzy, jak i odbiorców przemysłowych. Tikkurila opracowała swój własny unikatowy wzornik kolorów (ponad 13 tysięcy kolorów), każdy indywidualny klient może modyfikować kolor pod nadzorem sprzedawcy. Tworzy to możliwość stworzenia idealnego odcienia do indywidualnych potrzeb.

Ciekawostka:

Niezawodność i jakość produktów Tikkurila wielokrotnie zostawała uznawana przez konsumentow wieloma nagrodami. Tegorocznie została uhonorowana prestiżowym godłem Laur Konsumenta – Lider Dekady 2004-2014.

Film o powstaniu firmyRozsuwane zamówienie

Złóż zamówienie

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie, kliknij przycisk poniżej

Zamówienia online

WhatsappIcon

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Nowość! Najwyższej klasy farby holenderskie Ralston. Skorzystaj z oferty!

Sprawdź

 

 

Dane kontaktowe

ALFA Hurtownia Farby

74 867 43 95

alfa.farby@poczta.internetdsl.pl

www.alfa.klodzko.pl

Upusty, nie promocje

Działamy na niezmiennych upustach, a nie na chwilowych promocjach. 
stopka2

zobacz

Wspierają nas

logorekiny